Coaching – Psycholog Żary
Coaching

Trzeba wyznaczać sobie cele, nie bać się i znaleźć w sobie odwagę,
aby je skutecznie zrealizować.

 

Zmień swoje życie, na takie jakie chcesz mieć…
Zrealizuj cele i marzenia, które wcześniej wydawały Ci się niemożliwe do osiągnięcia.

Czym jest coaching?

 

Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga Klientom indywidualnym lub biznesowym polepszyć efekty działania i realizację postawionych zamierzeń. Coach towarzyszy Klientowi w drodze do realizacji wymarzonego celu, który postawił sobie Klient.
Coaching stwarza możliwość rozwoju osobistego, efektywnego osiągania zmian w życiu prywatnym i zawodowym; to metoda doskonalenia umiejętności i proces pomagający wdrażać i usprawniać zmiany w każdym obszarze życia.
Coaching jest także odpowiedzią na rosnące wymagania i stres, który towarzyszy nam w życiu. Proces coachingu nastawiony jest na teraźniejszość i przyszłość, Klient nie zajmuje się tym, co wydarzyło się w przeszłości.
Coaching jest więc podróżą, w którą Klient zabiera jedynie potrzebne mu rzeczy. Nie pakuje do walizki zbędnych, bierze tylko te użyteczne w trakcie wędrówki do celu.
Celem coachingu jest dobro klienta, zmiana, inspiracja.

 

Jak Klient osiąga cel?

 

Wykorzystując własne zasoby, możliwości i doświadczenie. Coach natomiast dysponuje narzędziami, które pomagają Klientowi poszerzyć świadomość, poznać się dogłębniej i znaleźć optymalne dla siebie rozwiązania, takie które Klient uzna za właściwe.

 

Obszary współpracy coacha i Klienta:

 

Personal/ Life Coaching (życiowy) jeśli chcesz dokonać zmian w prywatnych obszarach Twojego życia: poznać lepiej samego siebie, polepszyć swoją organizację, masz ważne dla siebie plany życiowe, czy relacje z bliskimi, chcesz móc realizować swoje marzenia, wybrać drogę/ misję życiową.

 

Business Coaching (biznesu) to proces związany z biznesowym rozwojem dla pracowników i właścicieli firm: polepszeniu relacji z zespołem, rozwój komunikacji ze współpracownikami, zwiększenie potencjału, stworzenie wizji i celów biznesowych na przyszłość, zwiększenie pewności siebie lub znalezienie harmonii między życiem osobistym, a pracą.

 

Career Coaching (kariery) skierowany do osób potrzebujących wsparcia w zawodowym dookreśleniu się lub stojących przed ważnymi decyzjami zawodowymi, tych szukających satysfakcji i zainteresowanych realizacją zawodowych aspiracji.

 

Coaching dla nauczycieli i dyrektorów to sesje dla pracowników oświaty, zainteresowanych zwiększeniem własnej skuteczności w pracy z młodzieżą, efektywnym rozwojem zawodowym, skutecznym motywowaniem współpracowników i uczniów.

 

- Sesje coachingu odbywają się w Gabinecie psychologicznym DENUO,
ul. Myśliwska 5 w Żarach lub w innym zaproponowanym przez Klienta/ coacha miejscu, na które zgodę wyrażą obie strony.
- Sesje odbywają się w odstępach co 10- 21 dni.
- Czas trwania sesji to 60- 90 minut.
- Pierwsza sesja jest BEZPŁATNA. Podczas jej trwania coach i Klient ustalają warunki współpracy. Jest to sesja trwająca najkrócej (do 60 minut).

 

Szukasz dla siebie rozwiązań? Chcesz pokonywać trudności i osiągać cele w biznesie lub życiu prywatnym?

 

Coaching jest właśnie dla Ciebie.